Bezpłatne seminaria on-line

Zachęcamy do udziału w trzech bezpłatnych seminariach, które pozwolą dobrze przygotować się do bycia startupem oraz do prezentacji swojego pomysłu przed ekspertami Startup Heroes.

• Pierwsze seminarium pomoże przygotować idealny model biznesowy Twojego startupu –  poniedziałek, 28 września,
  • Drugie seminarium pomoże skutecznie zaprezentować swój pomysł inwestorowi, a także ekspertowi oceniającemu wnioski w platformie SUH - wtorek, 29 września,
  • Trzecie seminarium wyposaży w wiedzę na jakich zasadach księgowych, podatkowych i prawnych funkcjonują spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce (obligatoryjnie do założenia w platformie SUH) – środa, 30 września.

Wszystkie spotkania będzie prowadził specjalista Mark Baim, przedsiębiorca z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym w budowaniu strategii firm oraz zarządzaniu na poziomie strategicznym oraz operacyjnym, właściciel i członek zarządu kilku firm.

Uczestnictwo w platformie START UP HEROES prowadzonej przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny to niecodzienna szansa na pozyskanie miliona złotych na swój startupowy pomysł.

Opublikowano: 24 września 2020 13:42

Realizacja: IDcom.pl