Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym

Konkurs fotograficzny „Rower i ja”. Z obiektywem na rowerze po szlakach powiatu ełckiego skierowany jest do amatorów i profesjonalistów. Do poniedziałku, 16 listopada br., czekamy na zgłoszenia prac, które nie uczestniczyły w innym konkursie i nie były nigdzie publikowane ani prezentowane.

Każdy fotograf może nadesłać na konkurs jedną pracę w dobrej jakości, formacie JPEG, tak aby można ją było wydrukować w formacie A3. Fotografię konkursową należy przesłać na adres paulina.kopanko@powiat.elk.pl wraz z danymi kontaktowymi, tj. imię i nazwisko oraz nr telefonu, z dopiskiem w tytule Konkurs fotograficzny pt. „Rower i ja”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27 listopada 2020 r. Na wybór 30 najlepszych prac będą miały wpływ następujące kryteria: czytelność przekazu, pomysłowość oraz staranność wykonania. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o konkursie w regulaminie oraz pod numerem telefonu 87 615 65 58.

Opublikowano: 29 września 2020 09:34

Załączniki: