POMOCtu

POMOCtu to darmowa aplikacja mobilna (działa też w przeglądarce internetowej) dla osób potrzebujących pomocy oraz chętnych, by udzielać pomocy.

Aktualnie wiele osób, w tym starszych, przebywa w izolacji lub na kwarantannie, potrzebując pomocy w różnych sprawach, jak zrobienie zakupów, wykupienie leków, spacer z psem itp. Są też osoby chętne do pomocy innym. Połączenie osób potrzebujących pomocy z tymi, którzy chcą i mogą pomóc, w sposób prosty i bezpieczny, to cel jaki pomaga osiągnąć darmowa aplikacja POMOCtu.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, nie wymaga logowania ani zakładania konta, jest darmowa, nie zawiera reklam. POMOCtu działa najlepiej w ramach lokalnych społeczności – ludzi blisko siebie mieszkających.

Opublikowano: 09 listopada 2020 12:58

Realizacja: IDcom.pl