Sukces uczniów ,,ekonomiaka”

Uczniowie ZS nr 5 w Ełku. (link otworzy duże zdjęcie)

16 marca 2016 br., na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia tytułów laureatów XVIII Ogólnopolskiego Konkursu o Ekonomii i Gospodarce.

Wśród nagrodzonych znalazło się 3 uczniów z Zespołu Szkół nr 5 w Ełku, są to: Daniel Złotocha, Kamila Gryczkowska, Katarzyna Renkiewicz.

W tegorocznej edycji turnieju startowało około 200 uczniów z całej Polski, a dziesięciu najlepszych otrzymało tytuł laureatów upoważniający do wstępu na uczelnię bez postępowania klasyfikacyjnego.

Dzień później odbył się konkurs wiedzy ekonomicznej „Młody Menedżer 2016”. O ten tytuł rywalizowało 123 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Wśród laureatów ponownie znaleźli się uczniowie popularnego ,,ekonomiaka”, zajmując odpowiednio II miejsce - Katarzyna Renkiewicz  oraz III miejsce - Urszula Gutowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Opublikowano: 24 marca 2016 14:11